+38 (0332) 77 07 77
Туристичний оператор "ВАЛЕРІЯ"
Більше 20 років найдійності та якості!
+38 (067) 361 50 04
+38 (050) 647-87-10

WORK AND TRAVEL GERMANY 2016

Головні причини, чому багато студентів хочуть поїхати на роботу до Німеччини - це хороший досвід, гідний заробіток, подорожі, відпочинок, практика німецької мови з її носіями, а також, знайомство з новими людьми і культурами. Робота і відпочинок в Німеччині - це програма обміну, яка популярна серед студентів з порівняно хорошим рівнем знань німецької мови (В1-В2). Також, це найкраща можливість офіційно і легально працювати в Німеччині, як влітку, так і взимку.

Програми «Work and Travel»  організовані за підтримки тільки перевірених роботодавців і має на ринку працевлаштування особливе місце, що дозволяє запропонувати студентам вигідні умови роботи і підтримку представника протягом усього періоду перебування в Німеччині.

В першу чергу, необхідно відзначити дуже низьку вартість програми, яка окупається за місяць. До витрат, також, додається вартість оформлення візи, страховка, переліт та проживання в країні.

Щоб взяти участь в даній програмі необхідно відповідати наступним вимогам:

1. Бути студентом ВНЗ.

2. Вік від 18 років на момент початку роботи.

3. Студент повинен бути громадянином України і студентом ВНЗ (університету, інституту, академії, консерваторії, технікуму або коледжу) стаціонарного відділення.

4. Студент повинен продовжувати навчання після 01.09.2016 і зможе підтвердити це в посольстві при отриманні візи (наприклад, довідкою з місця навчання)
5. Знання німецької мови на рівні В1-В2 для роботи в сфері послуг

Підібрати тур

Новини

Зворотній зв'язок