+38 (0332) 77 07 77
Туристичний оператор "ВАЛЕРІЯ"
Більше 20 років найдійності та якості!
+38 (067) 361 50 04
+38 (050) 647-87-10

Відпочинок на найвідоміших курортах і пляжах Італії, Франції , Іспанії, Португалії ! Адріатичне , Лігурійське , Балеарське моря, Гібралтар і Африка!Та 3 ночі в Марокко на узбережжі Атлантичного океану і можливість відвідати Імперські Міста Марокко + Касаб

Дати виїздів

07/07/2016 - 23/07/201602/09/2016 - 18/09/2016

 
Відпочинок на найвідоміших курортах і пляжах Італії, Франції , Іспанії, Португалії ! Адріатичне , Лігурійське , Балеарське моря, Гібралтар і Африка!Та 3 ночі в Марокко на узбережжі Атлантичного океану і можливість відвідати Імперські Міста Марокко + Касабланка !
 
1 день
 8:00 виїзд зі Львова, 
Проходження кордону, переїзд по території Угорщини
 
 
При наявності часу для бажаючих в Будапешті пропонуємо:
 
 
«Загадкові мости і красень Дунай» * 
Мости Будапешта через Голубий Дунай завжди вважалися головною прикрасою міста. Кожне місто це свій час, своя історія і своя привабливість ... Корабель, тисячі вогнів, зірками виблискуючих на мостах і набережних, келих шампанського в руці під музику Штрауса - це ті моменти, які назавжди залишаються в пам'яті ...
 
____________
 
 
 
________________________
 
Нічний переїзд по території Угорщини та Словенії
_________________
 
2 День
 
Ciao, Italia!
 
По дорозі зупинка на сніданок (Оплата самостійно за цінами меню)
 
Прибуття на головний курорт Адріатичного узбережжя Венеціанської Рів'єри-Лідо Ді Езоло
 
Вільний час на курорті
 
 
"Краще за Венецію міста я в своєму житті не бачив. Це суцільна чарівність , блиск, радість життя.... Замість вулиць і провулків канали, замість візників гондоли , архітектура дивовижна, і немає місця , яке не i викликало б історичного чи художнього інтересу"(А.П.Чехов )
 
_________________
 
 
 
У вільний час пропонуємо :
 
 
« Безтурботна Венеція ... » *
Морським шляхом Ви потрапите в відоме на весь світ місто безлічі каналів і прекрасних палаців .Ви в Венеції! Сплетіння величного минулого і невідомого майбутнього, води і суші, людського генія та його ж помилок . Насправді велична і незвичайна королева Адріатики. Найромантичніше місто в світі.
 
 
«Секрети Венеціанської лагуни» *
Нас очікує морська прогулянка на острови Мурано і Бурано. Мурано - Мала Венеція, де Ви познайомитеся з виробництвом виробів неймовірної краси з муранського скла, таємниці якого налічують тисячу років. Вас також чекає строкатий Бурано- острів рибалок, ілюстрація до дитячій казки... будиночки, що тісно стоять один до одного та рябіють всіма кольорами веселки, залишать лише тільки найяскравіші враження чарівного...
 
 
______________________
 
Переїзд, поселення в готель на території Італії, ночівля
 
__________
 
 
 
3 День
__________
 
Сніданок. Виселення з готелю. 
 
Сьогодні нас вітає Лазурний берег і Лігурійське море! 
Салют!
 
Переїзд і прибуття в Канни
Вільний час на курорті
 
_______________________________
 
 
 
 
 У вільний час пропонуємо:
 
 
«Зоряні Канни» *
Північніше Марселя і Тулона, в самій мальовничій на всьому Лазурному Березі Напульскій бухті, розташований практично самий знаменитий французький курорт під назвою Канни. Так  склалося, що Канни стали не просто курортом, а насправді зоряним містом, справжньою музейною колекцією унікальних палаців і місцем проведення всесвітньо відомих фестивалів, стоянкою розкішних яхт і притулком прекрасних вілл.
 
 
«Острів Святої Маргарити» *
Прогулянка на катері по блакитним водам Лігурійського моря і Ви на найбільшому в архіпелазі острові, скелясті береги якого всіяні невеликими бухтами, які буквально створені для купання! У супроводі гіда Ви опинитеся біля перлини острова Св.Маргаріти, якою є Королівський форт, побудований ще при знаменитому кардиналі Рішельє. В кінці XVII століття тут тримали найзагадковішого бранця в історії -Людина в Залізній Масці, особу якого історики досі не можуть встановити
 
 
«Квіти Французкої Рів'єри: Антіб і Сен-Поль-де-Ванс» *
Порт Антіб- розкішна стоянка яхт мільярдерів; місто, де був поміщений у в'язницю молодий Наполеон Бонапарт; де в замку Грімальді знайшов притулок скандальний Пабло Пікассо; і де провів останні роки англійський письменник Грем Грін. Сен-Поль-де-Ванс - має славу міста художників, артистів і скульпторів. У готелі «Золота голубка» бували Бріджит Бардо, Грета Гарбо, Софі Лорен, Берт Ланкастер, Катрін Деньов. У місті вузькі мальовничі вулички, на кожному кроці крамнички, що торгують предметами мистецтва, і художні галереї. У цьому місті творив великий Марк Шагал.
 
 
«За парфумами у Грасс» *
(шопінг)
Грасс (Grasse)- загальновизнана світова столиця парфумерії. Якщо Париж є Меккою парфумерів, то Грасс, поза всяким сумнівом, їх постійний pèlerinage aux source ("повернення до витоків"). У місті знаходиться Міжнародний музей Парфумерії, а також великі парфумерні фабрики знаменитих місцевих династій Галімар (Galimard), Фрагонар (Fragonard) і Молінар (Molinard). Кожна парфумерна фабрика має невеликий музей власної історії, відкриті для відвідувань виробничі цехи і магазини готової продукції.
 
 
_________________
 
Нічний переїзд по Лазурному узбережжю Франції
_________________
 
 
 
День 4
Іспанія, ола ! 
 
По дорозі зупинка на сніданок (оплата самостійно за цінами меню)
 
 
Прибуття на курорт Ллорет -де- Мар - галасливу туристичну столицю іспанської Коста- Брава. Уздовж середземноморського узбережжя розкидані цілодобові бари і клуби , туристичні бюро та магазини. Широкі піщані пляжі Ллорет -де- Мар в різні роки отримували престижну нагороду - Блакитний прапор 
 
______________
 
 
 
У вільний час пропонуємо:
 
 
«Безсмертна Жирона » *
Жирона - затишне містечко з непростою долею і доброзичливим вдачею. Жирону нерідко називають " безсмертною " , оскільки вона витримала 25 великих облог і нападів. Кріпосні стіни служать своєрідною візитною карткою міста - по них можна пройтися пішки і практично повністю побачити старе місто Варрі - Вель з висоти .
 
 
 
          ___________________________        
                         
Переїзд, поселення в готель на території Іспанії, ночівля
______________
 
День 5
 
 
Сніданок . Виселення з готелю 
 
Переїзд в Мадрид 
___________
 
 Оглядова екскурсія
 «Королівський Мадрид»
Мадрид - місто контрастів та незвичайної краси , велична столиця Іспанії , популярне туристичне місце , де зосереджена велика кількість чудових замків , палаців, пам'ятників архітектури , що є сусідами з мальовничою природою . Люди приїжджають сюди, щоб побачити творіння великих діячів мистецтва, таких як Рембрандт , Гойя , Тіціан, Веласкес.
 
 
 
 
Вільний час
 
______________________
 
Поселення в готель в районі Мадрида , ночівля
 
_______
 
 
 
День 6
Сніданок. Виселення з готелю
 Вільний час в Мадриді
_________
 
 
У вільний час пропонуємо відвідати:
 
«Пишність Толедо» *
Толедо- стародавня столиця Іспанії і одне з найкрасивіших міст на світі (не дарма воно заслужило любов великого художника Ель Греко, який малював його десятки разів). Місто зберігає сліди різних епох: акведук, кріпосні стіни і арена від часів Римської імперії, мечеть Крісто-де-ла-Лус, гігантський готичний собор і замок Алькасар.
 
 
 
 
 
______________________
 
Переїзд до Португалії, поселення в готель в районі Ліссабона, ночівля
________
 
 
 
 
День 7
 
Сніданок  
 
 
Оглядова екскурсія
« Сусід Атлантики » 
Ліссабон - одна з найдавніших столиць світу, найзахідніша європейська столиця . Місто , просочене духом історії, де минуле і сьогодення гармонійно сплелися в одне ціле. Закладений на пагорбах над річкою Тежу , Лісабон отримав назву « місто на семи пагорбах ». У 1775 році сильний землетрус зруйнував місто, і тільки завдяки таланту прем'єр-міністра маркіза де Помбала Лісабон був відновлений.
 
 
 
 
 
 
У вільний час пропонується відвідати:
 
 
«Стародавній Порту»* 
Порту є одним з найцікавіших і примітних міст Португалії, а також другим містом країни за кількістю населення. Більше того, саме Порту дав назву не тільки всій країні, але і знаменитому кріплень провину Портвейн. Історична частина міста, постійно населена як мінімум з 4 століття, знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Саме тут варто обов'язково пройтися по Авеніда-дос-Альядос з імпозантними будинками кінця 19 - початку 20 століття, відвідати знамениті винні льохи або галасливий ринок ..
 
_____________
 
Ночівля в районі Лісабона
_____
 
День 8
Сніданок . Виселення з готелю  
Переїзд до Севільї . 
 
Оглядова екскурсія
« Буяння фарб » 
Севілья-столиця Андалусії , володіє чарівністю давнину, безсумнівно один з найкрасивіших міст Європи. Місто було засноване римлянами , і сьогодні три розташованих тут об'єкта включені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Палацовий комплекс Альказара - дивовижне змішання архітектурних стилів , а собор, в якому був похований Христофор Колумб, вражає своєю красою .
 
 
 
_____________________
 
 Поселення в готель в районі Севіл`ї , ночівля
 
__________
 
 
 
9 День
 
Сніданок. Виселення з готелю
Переїзд на Південь Іспанії 
___________
 
У вільний час пропонується відвідати:
 
 
«Геркулесові стовпи» *
Згідно з міфом, Геркулес, тримаючи шлях на захід, силою, дарованою богами пробив гору наскрізь. Так утворилася Гібралтарська протока, що з'єднує Африку та Європу, а дві скелі, що обрамляли ЇЇ, стали називати Геркулесовими стовпами Одна зі скель англійская-Гібралтар, а інша належить Марокко-скеля Джебель-Муса. Ми побуваємо на заморській території Великобританії-Гібралтарі, місті красивому і дивовижному. У висоті літають тисячі білих чайок, а над океанськими сухогрузами і контейнеровозами працюють портові крани.Гібралтар- місто-сходи. Перший щабель його утворює стародавня міська стіна , тут же тягнеться головна вулиця міста , а от далі піднімаються будинки і в кожної ступені своя архітектура: мавританська, іспанська, генуезька
 
 
 
Переїзд в Тарифу , паромна переправа через Гібралтарську протоку на Африканський континент в порт Танжер 
 
 
Перед нами Африка!
 
_________________
 
Переїзд по території Марокко
 Поселення в готель на узбережжі Атлантичного океану в районі столиці Марокко -города Рабат. 
Ночівля
 
_________
 
 
 
10 День
 
Сніданок 
_________
 
 Екскурсія 
« Рабат- столиця Королівства Марокко »
 Рабат- політичний, культурний і індустріальний центр Марокко, розташований на березі Атлантичного океану в гирлі річки Бу- Регрет . Крім того , Рабат є одним з « Імперських міст » Марокко , поряд з Фесом , Мекнес і Марракешем . Місто вражає своєю своєрідною архітектурою, яка являє собою суміш Європи і Сходу. 
 
 
 
 
У вільний час пропонується відвідування в супроводі гіда :
 
 
«Імперські міста Середнього атласу- Зачарований Фес і могутній Мекнес»* 
Фес - не тільки найстаріший з чотирьох імперських міст і четвертий за величиною місто Марокко. Це ще й пам'ятник одразу трьом епохам, отразившимся в першу чергу в архітектурному вигляді старовинного міста. Близько 9 400 вуличок і провулків і найстаріший університет в світі -Університет Аль-Карауїн Ви побачите в старому місті Фес-ель-Балі .Це обнесений стінами місто, що є об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. У ньому легко заблукати. Але в цьому є і своя чарівність. Тільки тут можна поринути в атмосферу старовини, відчути колорит Сходу.
 
 
 
 
_____________
 
Ночівля
___________
 
 
День 11
 
Сніданок 
Вільний час
_____________________
 
Пропонуємо:
 
 
«Місто Бога-Марракеш» *
Найважливіший культурний центр і один з 4 імперських міст Марокко (тут кілька століть була столиця). Саме це місто дало назву своїй країні - Марокко. Марракеш часто називають Червоним містом - через вохряного кольору стін будівель, хоча правильніше було б величати його коричнево- рожевим. Насправді, ім'я міста перекладається з берберського як "Місто Бога" .Тут майстерно поєднуються велич палаців і бруд вузьких вуличок старого міста, краса мечетей і суєта ринків і чистий сніг на вершинах гір Атласу, біля підніжжя яких лежить Марракеш.  
 
 
 
 
__________________
 
Ночівля
___________
 
 
День 12
 
Сніданок, виселення з готелю 
 
___________
 
 
У вільний час пропонуємо відвідати:
 
 
«Місто білих будинків- Касабланка» * 
Другий найбільший місто Африки після Каїра - Касабланка - галаслива, сучасна і космополітична. Це індустріальний центр Марокко - величезна нахабна столиця, де традиційні марокканські плащі здаються недоречними серед акуратних костюмів і темних окулярів європейців. 
 
 
 
___________________
 
Переїзд в Танжер, поромна переправа в Іспанію 
Переїзд в транзитний готель на території Іспанії, поселення в готель, ночівля
 
___________
 
 
 
13 день
_________________
 
Сніданок, виселення з готелю
 
Переїзд до Валенсії 
_______
 
 
 
 
Екскурсія 
«Рай на землі » 
Валенсія - столиця однойменної провінції , третій за кількістю жителів місто Іспанії, другий за величиною порт Іспанії, місто, відоме міжнародними спортивними подіями - наприклад, гонкою Formula 1 , - а також великий туристичний центр. Валенсія- це широкі чисті пляжі, апельсинові гаї й автентичні тихі села іспанських рибалок . 
 
 
 
 
__________________________
 
 Переїзд, поселення в готель в районі Барселони
 
___________
 
 
 
День 14
 Сніданок, виселення з готелю
 
Переїзд до Барселони
 
 
 Екскурсія 
« Норовлива і геніальна » 
Барселона - одне з найвідоміших і найкрасивіших міст Іспанії, історія якого сягає в глибоку античність, місто мистецтв, що привертає спокушених на знайомство з геніальною архітектурою Антоніо Гауді, творіннями ексцентричних геніїв-Далі і Пікассо, місто, яке ніколи не спить, вибухове і заряджаюче енергією і любов'ю, яка стане основою Вашого гарного настрою на дуже довгий час ...
 
 
 
 
 
 У вільний час пропонується відвідати:
 
 
«Чарівник з Барселони - Антоніо Гауді» * 
За всю світову історію не було жодного архітектора, який зміг би настільки сильно вражати своєю творчістю уяву людей, як це вдавалося Гауді. Під час пішої прогулянки по Кварталу Ещампле, головному осередді творінь Гауді, Ви побуваєте біля Будинку Батло, також відомого як «Будинок Костею», також у супроводі гіда відвідайте музей Будинку Міла- найнеймовірнішого з житлових будинків столиці Каталонії. І на солодке: зовнішній огляд собору Саграда Фамілія (Спокутний храм Святого Сімейства) -найвищої видатної і найбільш відвідуваної пам'ятки Барселони. ."Чи то людина грає в Бога , створюючи такі шедеври, чи то Бог грає людиною , народжуючи в його голові подібні задуми " - говорили про Гауді і про головний в його житті проект
 
 
 
 
«В ритмі пристрасного фламенко»*
Під час прогулянки серед вогнів вечірньої Барселони , Ви відвідаєте один із знаменитих ресторанчиків " таблао " де зможете відчути вибуховий іспанський характер і обпалює пристрасть Барселони в живому втіленні емоції, любові і жизни- неповторному Фламенко . І на завершення дня ще один вибух краси вечірнього міста - Танцюючі Фонтани гори Монжуїк! 
 
____________
 
 Нічний переїзд до Ніцци
___________
 
 
 
15 День
 
Прибуття до Ніцци
 По дорозі зупинка на сніданок ( Оплата самостійно за цінами меню)
 
 
Оглядова екскурсія
«Ніцца- чарівна та ніжна» 
Ніцца -головний курорт Французької Рив'єри й один з найвідоміших курортів світу , дарующая середземноморське тепло і блакить своїх вод. Відвідавши Ніццу , Ви ніколи не забудете ласкаве тепле море, гомінкі площі і тихі вулички, дивовижне нічне життя і чарівний дух романтики , що витає в повітрі цього незвичайного міста . 
 
 
 
 
 
У ранковий час пропонується відвідати:
 
 
«Сліпуча розкіш і витончена елегантність -Монако»*
Монако - це місто-держава, оскільки між містом Монако і князівством немає ніякої різниці. Це не дивно: адже площа цього одного з найменших держав світу становить менше двох квадратних кілометрів! Монако- це легенда, символ великосвітських розваг, балів, прийомів та азартних ігор. Гравці, кінозірки, знаменитості всіх мастей, царські особи - все стікаються в найвідоміший район княжества- Монте-Карло, де побуваємо і ми і зуміємо насолодитися красою будівлі одного з найстаріших і респектабельних казино в Європі-казино Монте-Карло.
 
 
 
__________________________
 
Переїзд на територію Італії, поселення в транзитний готель, ночівля
___________
 
 
 
День 16
 
Сніданок. Виселення з готелю
Переїзд по території Італії 
_____________
 
При наявності вільного часу пропонуємо на вибір :
 
« Озеро Гарда » *
"Це озеро прекрасно , як витік творіння " ( Д.Г. Лоуренс ) 
 ( Lago di Garda ) - не просто найбільше італійське озеро , а й чудове місце для розслабленого і вдумливого відпочинку. Як і в минулі часи , озеро продовжує зачаровувати своїх відвідувачів і дарувати їм натхнення . 
 
 або 
 
« Місто кохання - Верона » * 
 Верона - Зовсім без Шекспіра розповісти про Вероні не вийде. Головні пам'ятки Верони, створили не скульптори, а драматург Вільям . Хоча, скажу відразу, все що стосується Ромео і Джульєтти у Вероні не справжнє , це для туристів. Ну не варто засмучуватися, адже Верона цілком може існувати і без Шекспіра. А п'єса без Верони - ні.
 
____________
 
 Переїзд по території Словенії
 Нічний переїзд по території Угорщини , проходження кордону
_____________
 
 
 
 
День 17
________________________
 
Прибуття до Львова , орієнтовний час прибуття 22:00
________________________
 
Вартість туру

Вартість туру

 

До 6 тижнів

777

 

Від 6 до 4 тижнів

799

 

Менше 4 тижнів

819

 

У вартість включено
 • проживання в готелі;
 • сніданки - шведський стіл;
 • транспортне обслуговування;
 • екскурсії, які включені в програму;
 • медичне страхування;
 • керівник-супроводжуючий.

У вартість не включено:

 • рекомендовані програми.
 • консульський збір Іспанія 35 € + 30 € +350 грн.(крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років та ін., згідно договору про спрощення візового режиму).
 • консульський збір Марокко 25 (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років та ін., згідно договору про спрощення візового режиму).
 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Автобусне обслуговування у вільний час НЕ передбачено.

Місця в автобусі розподіляються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць.

Туристи, які подорожують одні, можуть бути підселені в дво- і тримісні номери!

За одномісне розміщення передбачена доплата !

* - Додаткові екскурсії, у програмі виділені червоним кольором, не входять в загальну вартість туру!!! Мандрівники, які бажають отримати від поїздки максимальне задоволення, можуть замовити і оплатити цікаві їм програми додатково під час туру!
Перелік додаткових, рекомендованих, факультативних програм:

1 «Загадкові мости і красень Дунай » - ( 20 € - дорослі/ 15 €-діти до 12 років )

2 « Безтурботна Венеція ... » - ( 30 € / 25 €)

3 «Секрети Венеціанської лагуни » - ( 30 € / 25 €)

4 «Зоряні Канни » - ( 15 € / 10 €)

 5 « Острів Святої Маргарити» - ( 30 € / 25 €)

6 «Безсмертна Жирона » - ( 30 € / 25 €)

7 « Пишність Толедо » - ( 30 € / 25 €)

8 «Стародавній Порту» - (50 € / 45 €)

 9 «Геркулесові стовпи» - (20 € / 15 €)

10 «Імперські міста Середнього Атласу» - (60 € / 25 €)

11 «Місто Бога - Імперський Марракеш» - (60 € / 25 €)

 12 «Місто білих будинків-Касабланка» - (40 € / 35 €)

 13 «Чарівник з Барселони - Антоніо Гауді» - (30 € / 25 €)

14 «В ритмі пристрасного фламенко» - (35 € / 30 €)

15 «Сліпуча розкіш і витончена елегантність» - (40 € / 35 €)

16 «Озеро Гарда» - (20 € / 15 €)

17 «Верона - Місто кохання» - (30 € / 25 €)

 

КОМПАНІЯ ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ЗМІНЮВАТИ ПРОГРАМУ ТУРУ БЕЗ ЗМЕНШЕННЯ ЗАГАЛЬНОГО ОБСЯГУ ПОСЛУГ!

КОМПАНІЯ НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ!

Додаткова інформація

Перелік документів для отримання візи в Іспанію

1. Закордонний паспорт і ксерокопії всіх сторінок. Якщо є старі закордонні паспорти подаються оригінали та ксерокопії всіх сторінок. Дійсний не менше 5 місяців з дати початку поїздки, паспорт повинен мати не менше 2ох чистих сторінок. Продовжені паспорта не приймаються !!!

2. Кольорові фотографії 3,5 на 4,5 см, 80% обличчя, (3 фото)

3. Внутрішній паспорт (копія всіх сторінок, обов'язково двостороння).

4. Страховка з мінімальним покриттям 30 000Е.

5. Довідка з місця роботи повинна бути на фірмовому бланку з реквізитами та телефонами підприємства, вказані посада, заробітна плата та організація, для якої вона видана (у Посольство Іспанії в Україні).

Повинна містити підпис директора і бухгалтера, завірена печаткою + переклад на іспанську, допускається англ. переклад.

6. Інформація про додаткові джерела надходжень (нерухомість, доходи від оренди, наявність пакета акцій).

7. Ксерокопії всіх шенген віз.

8. Пенсіонери подають копію пенсійного посвідчення і довідку з пенсійного фонду + їх переклад на іспанську, допускається англ. переклад (оригінал пенсійного посвідчення потрібно пред'явити при подачі).

9. Приватні підприємці повинні надати копію свідоцтва про реєстрацію ПП; для платників єдиного податку - копію свідоцтва про реєстрацію платника єдиного податку, копію останнього звіту про доходи з відміткою податкової, довідка про доходи з податкової (кожен документ - переклад на іспанську, допускається англ.переклад).

10. Документи для підтвердження грошових коштів:

 

 • - Оригінал чека з банкомату про залишок коштів на рахунку, двостороння ксерокопія картки, яка обслуговує цей рахунок. Депозитний рахунок не підходить;
 • - Баланс банківського рахунку (банківські операції мінімум за останні 3 місяці);
 • - Тревел-чеки
 • - Квитанція про підтвердження валютно обмінної операції (гривні - євро).
 • Сума на рахунку на 9 днів перебування = 570Е, або ін..валюті за курсом, якщо більше 9 днів + 63Е / день.

 

11. Ксерокопія свідоцтва про шлюб або розлучення + їх переклад на іспанську, допускається англ. переклад.

12. Для одружених необхідно надати ксерокопію всіх сторінок внутрішнього і закордонного паспорта чоловіка (дружини), незалежно від того подорожують вони разом чи ні.

13. Анкета.

 

Якщо їде неповнолітня дитина в супроводі хоча б одного з батьків:

 

 • - Діти, яким виповнилося 14 років, повинні мати проїзний документ;
 • - 2 фото 3,5 на 4,5 см, 80% обличчя.
 • - Проїзний документ і ксерокопія всіх сторінок;
 • - Довідка зі школи (переклад на іспанську, допускається англ.)
 • - Довідка свідоцтва про народження (переклад на іспанську, допускається англ.)
 • - Нотаріальне дозвіл на виїзд дитини батька, який не їде (переклад на іспанську, допускається англ.) + Ксерокопія всіх сторінок внутрішнього паспорта і закордонного, якщо є в наявності.Увага !!! Потрібно мати два примірники дозволу (один залишається в Посольстві).

 

 • - Якщо у дитини немає одного з батьків подається відповідний документ (переклад на іспанську, допускається англ.)
 • - Документ для підтвердження грошових коштів (розрахунок як на дорослого).

 

 

 

Перелік документів для отримання візи в Марокко

(УВАГА! Термін дії таких документів як: довідка з роботи, банку, пенсійного фонду, навчання, податкової і т.д становить 1 місяць!)

ЗАГАЛЬНІ:

1. Заповнена анкета (в анкеті обов'язково вказати ПІБ батька і матері)

2. Закордонний паспорт

 

 • термін дії не менше 3 місяців з дня закінчення поїздки;
 • наявність 2-х чистих сторінок;
 • копія попереднього закордонного паспорта, якщо був;
 • подовжені паспорта консульство не приймає.

 

3. Внутрішній паспорт (копія всіх 16 сторінок)

4. Кольорові фотографії (2 нещодавно зроблені фотографії, розмір 3,5х4,5 на білому фоні, 80% обличчя)

5. Фінансові гарантії (від 400 Євро). Надається, якщо заробітна плата менше 3000 грн., Але для приватних підприємців та пенсіонерів є обов'язковою

 

 • Довідка з банку із зазначенням залишку на рахунку + рух за останні 3 місяці.

 

АБО

 

 • Довідку з місця роботиоформляється на фірмовому бланку з зазначенням:

 

Займаної посади, окладу, адреси, телефону;обов'язкова фраза про те, що на час відпустки оклад і посада зберігаються; нарахування заробітної плати туристу за останні 6 місяців.(Якщо турист працює директором або головним бухгалтером, то він не може підписати собі довідку, це повинен зробити заступник.)

6. Ідентифікаційний код (копія)

7. Транспортний засіб - Бронь авіаквитка (якщо Ви купили його самостійно)

 

А ТАКОЖ:

(надається обов'язково до основного пакету документів)

ДЛЯ ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ

 

 • Копія свідоцтва про реєстрацію приватного підприємця

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ

 

 • довідка про розмір пенсії з розбивкою за останні 6 місяців

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ДІТЕЙ ДО 18 РОКІВ

 

 • Дитячий проїзний документ. У паспорт батьків діти можуть бути вписані тільки до 14 років, обов'язковим є вклеєне фото дитини з 5-ти років (дійсний не менше 4 місяців після повернення з поїздки);
 • копія свідоцтва про народження;
 • копія всіх (16 стор., у тому числі і порожніх) сторінок внутрішнього паспорта виїжджає, якщо є;
 • копія внутрішніх (і якщо є закордонних) паспортів обох батьків (всіх сторінок, у тому числі і порожніх);
 • довідка з місця навчання (на фірмовому бланку, телефон навчального закладу + друк, обов'язкова фраза про те, що школа не заперечує проти виїзду дитини в навчальний період);
 • фінансові документи батьків (довідка з банку, довідка з роботи + переклад на англійську або іспанську мову);
 • нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини до країн Шенгену (до 18 років) + переклад на англійську або іспанську мову;
 • спонсорство для студентів, дітей до 18 років (спонсором може виступати тільки прямий родич)
 • нотаріально завірена гарантія на оплату туру (якщо людина, яка оплачує не їде);
 • довідка про доходи людини, що оплачує поїздку;
 • фінансові гарантії спонсора;
 • ксерокопія внутрішнього паспорта (всіх 16 стор., у тому числі і порожніх) і закордонного паспорта (якщо є) людини, що оплачує поїздку;
 • ксерокопія документа підтверджуючого спорідненість (св-во про народження, шлюб і т.д.).

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ

 

 • довідка з місця навчання (на фірмовому бланку, телефон вченого закладу + друк, обов'язкова фраза про те, що заклад не заперечує проти виїзду дитини в навчальний період)

Підібрати тур

Новини

Зворотній зв'язок