+38 (0332) 77 07 77
Туристичний оператор "ВАЛЕРІЯ"
Більше 20 років найдійності та якості!
+38 (067) 361 50 04
+38 (050) 647-87-10

Пляжний відпочинок

Це найбільш популярний і улюблений вид відпочинку більшості туристів.

Адже це можливість не просто поніжитися на пісочку біля берега моря або океану, але і поправити здоров'я, запастися енергією і позитивними емоціями на тривалий час.

Цей вид відпочинку пропонують як країни «масового» попиту (Болгарія, Єгипет, Туніс, Туреччина, Греція, Іспанія, Італія, Таїланд), так і більш екзотичні, а, відповідно, і більш дорогі напрямки (Китай, В'єтнам, Індія, острови Карибського басейну і всіляка екзотика).

Пляжний відпочинок ідеально підходить всім. Навіть туристам, які віддають перевагу проводити відпустку в режимі «нон-стоп» ледачому валяню на пляжі. Адже в будь-якій країні вам запропонують багатющі екскурсійні програми, різноманітні можливості для розваг і незабутнього відпочинку.

Залишається тільки правильно вибрати країну. І час її відвідування. І тут вже без професійних порад наших фахівців не обійтися. Кожна країна має масу нюансів, і багато з них, невраховані при виборі відпочинку, здатні сильно затьмарити і навіть зіпсувати навіть найдорожче подорож.

Довіртеся нашим фахівцям, які допоможуть вибрати місце для проведення довгоочікуваної відпустки з урахуванням саме ваших побажань і переваг. Щоб кожен відпустку запам'ятався в найкращих фарбах!

Вид відпочинку: 

Підібрати тур

Новини

Зворотній зв'язок