+38 (0332) 77 07 77
Туристичний оператор "ВАЛЕРІЯ"
Більше 20 років найдійності та якості!
+38 (067) 361 50 04
+38 (050) 647-87-10

New York Times рекомендує з'їздити в Брно в 2016 році

Сайт New York Times включив Брно в список туристичних напрямків, на які варто звернути увагу в 2016 році. Американська редакція відзначила моравську столицю за «несподівану кухню і нічне життя в мецці архітектури».
Щомісяця сайт найавторитетнішою газети в світі відвідує понад 60 млн чоловік. Рейтинг, в якому Брно дісталася 27-я позиція, весь четвер перебував на головній сторінці. Така реклама безцінна, адже купити думка редакції неможливо.
Завдяки її вибору Брно опинився в списку рекомендацій для туристів разом з французьким Бордо, арабським Абу-Дабі, іспанської Малагою і ще 48 туристичними напрямками. Для кожного з них редактори написали супровідний текст і зробили заголовну фотографію.
Другий за величиною місто в Чехії відзначили за архітектуру в стилі функціоналізму, а також за нові бари, кафе і ресторани, в яких туристи можуть спробувати хорошу їжу і напої. Заголовною для Брно стала фотографія «Бара, якого не існує». Читачі порталу порадили та інші заклади в місті, які також варто відвідати.
Американська газета вже згадувала в 2011 р Південну Моравію як обитель для інвесторів з усього світу. У 2012 р портал рекомендував до перегляду місцеву архітектуру в стилі функціоналізму.
Нещодавно також Брно випередив Прагу та інші світові столиці в рейтингу міст за якістю життя.

Підібрати тур

Новини

Зворотній зв'язок