+38 (0332) 77 07 77
Туристичний оператор "ВАЛЕРІЯ"
Більше 20 років найдійності та якості!
+38 (067) 361 50 04
+38 (050) 647-87-10

Лікування та оздоровлення

Цей різновид відпочинку дуже популярна як в Україні так і в усьому світі. Необхідність поправляти здоров'я періодично виникає у кожної людини. Саме для цього існують всілякі програми залежно від різновиду нездужань або проблем.

Лікування та оздоровлення пропонують санаторії, пансіонати і профілакторії, розташовані як в україні, так і в багатьох країнах світу. Багато санаторіїв використовують природні фактори (клімат, мінеральні води, грязі) для найкращого ефекту від проведеного лікування тих чи інших захворювань.
При виборі санаторію варто враховувати його профіль, а також рекомендації лікаря. Величезною популярністю користуються санаторії Угорщини, Італії, Прибалтики, Чехії, Польщі, України.

На піку популярності в останні роки знаходиться СПА-відпочинок або таласотерапія. Цей різновид турів передбачає оздоровлення як всього організму, так і окремих «проблемних» зон з використанням морської води, а також обгортання всілякими складовими, що містять продукти моря: грязі, морську сіль, екстракти водоростей, планктону, зібрані в екологічно чистих умовах. Це високоефективний засіб очищення, зволоження, виведення токсинів, харчування, підвищення еластичності шкіри.

Популярністю такі тури користуються, в основному, серед туристок. Перелік програм талассо- і СПА-терапії безмежний. Всесвітньо відомими СПА-курортами є Віші і Евіан у Франції та Абано Терме в Італії. В даний час багато готелі світу мають власні СПА-центри. Найбільш популярна таласотерапія, пропонується готелями Тунісу.

Вид відпочинку: 

Підібрати тур

Новини

Зворотній зв'язок