+38 (0332) 77 07 77
Туристичний оператор "ВАЛЕРІЯ"
Більше 20 років найдійності та якості!
+38 (067) 361 50 04
+38 (050) 647-87-10

Естонія

Відпочинок в Естонії має ряд очевидних переваг:  відсутність мовного бар'єру (у великих містах майже всі говорять по-російськи), реально високий рівень сервісу. А естонська «екскурсійка» взагалі вище всяких похвал: навіть дивно, як в такій маленькій країні помістилося стільки пам'яток. Нарешті, влітку в Естонії можна і позасмагати-скупатися, а заодно - поправити здоров'я

Вся Естонія - один великий курорт: готелі та санаторії тут виростають скрізь, де є відповідні умови. Любителі спокійного і усамітненого відпочинку зможуть непогано відпочити на островах, а також на хуторах і фермах в естонській «глибинці».


Столиця - Таллінн,

великі міста - Тарту, Нарва. Острови - Сааремаа, Хийумаа, Вормси, Пранглі, Абрука, Осмуссаар, Аксі, Звалюся, Найссаар

Основні курорти розташовані на морському узбережжі - це Пярну, Хаапсалу, Курессааре, Тойла і Нарва-Йиесуу, є і туристичні оздоровчі центри на озерах Вярска і Пюхайярве.

Кухня і ресторани
Основа естонської кухні - страви з свинини, картоплі, круп, риби і овочів. Широко використовуються м'ясні субпродукти, популярні молочні страви, дуже поширені всілякі супи.

Крім того, естонці славляться вмінням пекти приголомшливі плюшки, тістечка, торти і взагалі борошняне, вартість при цьому невисока - за величезний шматок шоколадного «кейк» попросять близько 2 EUR.

В Естонії роблять на рідкість смачний шоколад з горіхами, марципан, незвичайні цукерки з м'ятною, лікерною, кавовою або горіховою начинкою, відмінні тістечка і всілякі інші солодощі.
Національний напій, безсумнівно, пиво - світле «Саку» і темне «Саарі" з острова Сааремаа, але також популярні оригінальне медове пиво, глінтвейн і національний лікер «Vanna Tallinn».

Основні курорти Естонії
Невеликий затишний курорт Нарва-Йиесуу розташований на північ Нарви, в сосновому бору в гирлі однойменної річки на березі Фінської затоки. Соснові ліси на сухих піщаних дюнах і свіже морське повітря створюють тут особливий цілющий мікроклімат, а джерело лікувальної мінеральної води «Ауга» дозволяє поєднати відпочинок і лікування. Широкий морський пляж з дрібним білим піском простягнувся тут на 13 км, 7 з яких знаходяться в межах міста.


Популярний літній курорт Пярну розташований на узбережжі однойменного затоки в 130 км на південь від столиці. Окрім різноманітних оздоровчих закладів високого рівня і відмінних пляжів, тут цікаві церкви Св. Катерини та Св. Єлизавети з прекрасним органом, міська ратуша, Талліннські ворота, Червона башта (єдина вціліла частина міської стіни 15 ст.), Пярнуський музей, музей Лідії Койдула і Чапліновскій мистецький центр.


Лауласмаа («Співоча земля») - чарівний курорт, розташований всього в 40 км від Таллінна. Великий закритий пляж знаходиться всього в 50 метрах від комплексу будівель, ще один пляж знаходиться приблизно на відстані півтора кілометрів. Територія закритого пляжу - ціле містечко розваг: дитячі ігрові майданчики, аквапарк, бунгало-бар, атракціони та майданчики для пляжного волейболу. А той, кому до душі більш екстремальні розваги, завжди може взяти на прокат дошку для серфінгу.
Краща в Естонії майданчик для гри в гольф знаходиться в 15 хвилинах їзди від курорту.


Розваги, екскурсії та пам'ятки Естонії
Північ Естонії: оглядова вежа і меморіальний хрест в Синімяе, ландшафтний парк Кричу, Пожежний музей в Тойла, церква Пюхайие (1838 р.).

Найвищий водоспад країни Валасте (25 м), фортеця Пуртсе (Ізенхейм, 1533 г), траурний парк Жертв зла в Хійемягі, хрест Кирккюла. Мальовнича долина і історичні городища в Падаорге, замок Тоолсе (одна тисяча чотиреста сімдесят одна г), Морська школа і музей в Кясму, садиба Палмс (1782-1785 рр), історичне містечко Раквере з фортецею Візенберг (13-15 ст).
Церква-фортеця в Вяйке-Маарів (14 ст.) з могилами роду Крузенштерн і музеєм, «співаючі піски» дюн Смольніца, Пюхтіцкій жіночий монастир, лютеранська (14 ст.) і православна (1895 р.) церкви в Йихві, північне узбережжя Чудського озера.


Західне узбережжя: місто Хаапсалу, відомий своїми лікувальними грязями.


Сааремаа (Езель) - найбільший острів Естонії, де збереглися дерев'яні вітряні млини, середньовічні кам'яні церкви і старовинні хутора з критими соломою будівлями.


Курессааре, центр острова, відомий своїм Єпископським замком - єдиним повністю збереженим (і найбільшим) середньовічним замком в країнах Балтії.
Південна Естонія: найстаріший місто Балтії - Тарту, популярний курортний центр Отепя, Виру з «Долиною Соловйов», Валга з овальною церквою Св. Іоанна і мавзолеєм Барклая де Толлі, Вільянді з руїнами замку хрестоносців, а також маленька Пилва з церквою 1432 р. і цікавим селянським музеєм.


У деяких районах країни природа збереглася в первозданному вигляді. Такі місця, як мальовничий стрімкий берег річки Ахья поблизу Пилва, розчленована безліччю озер, лісів і ярів долина Котіорг (Кютіорг), піднесеність Хаан, «священне озеро» Пюхаярв на південь від Отепя, Аегвійду під Таллінном і Отепя на півдні країни давно стали визнаними центрами екологічного та активного туризму.
В околицях Таллінна, Тарту, Пярну, Елва, Вяндра, Нарви, на островах Сааремаа і Хійумаа є відмінні місця для подорожей на велосипедах, а найкращі райони для походів на байдарках і каное - піщані обриви високих берегів річки Ахья, заповідник Ендла, і верхові болота в заповіднику Соома.

Теги: 

Підібрати тур

Новини

Зворотній зв'язок